Preloader Close
 • Podrobnosti o službe

  [450kb]
 • Modely produktov

  [860kb]

Zatepľovacie systémyČo znamená tepelná izolácia?


Tepelná izolácia je proces izolácie materiálu z prenosu tepla medzi materiálmi, ktoré sú v tepelnom kontakte. Tepelná izolácia sa meria jej tepelnou vodivosťou. Na tepelnú izoláciu sa používajú nízko tepelne vodivé materiály. Okrem tepelnej vodivosti sú dôležitými vlastnosťami izolačných materiálov aj hustota a tepelná kapacita.

Awesome Image
Spoločnosť Henkel ponúka stavebným špecialistom ucelený rad vonkajších tepelnoizolačných kompozitných systémov (ETICS) na zatepľovanie fasád, s výhodou kompatibility všetkých jeho zložiek. Naše systémy Ceresit Ceretherm významne optimalizujú energetickú spotrebu stavby, znižujú úroveň hluku a zamedzujú prenikaniu vlhkosti. S omietkami a farbami Ceresit VISAGE sa fasáda navyše stáva hlavným dizajnovým prvkom stavby, pričom všetky prvky sú plne kompatibilné so systémami Ceresit ETICS.

Naše systémy sú navrhnuté tak, aby spĺňali rozmanité potreby - niektoré z nich majú ďalšie vlastnosti, ako je napríklad mimoriadne rýchla montáž alebo maximálna úroveň odolnosti proti nárazom. Nech si vyberiete ktorýkoľvek produkt, môžete si byť istí, že získate spoľahlivú a kvalitnú izoláciu so starostlivo vybranými komponentmi.
Awesome Image

01. Zatepľovanie striech

Bez zateplenia strechy nie je možné dosihnuť celkový tepelný komfort domu. Minerálna vlna je ideálna na zateplenie strechy.

Awesome Image

02. Zatepľovanie budov

Hlavným dôvodom zateplenie domu je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov.

Benefity prečo zatepliť Váš dom

Zateplenie domu so sebou prináša oveľa viac benefitov ako len zníženie tepelných únikov. Zníženie tepelných únikov znamená aj zníženú potrebu energie na vykurovanie a zvýšený komfort pri užívaní interiéru.

 • Zníženie únikov tepla

 • Predĺženie životnosti konštrukcií

 • Požiarna bezpečnosť

 • Akustická pohoda

 • Návrh hrúbky izolácie

Doplnkové služby

Ponuka našich doplnkových služieb, ktoré ponúkame ku každej objednávke.

 • Oprava strechy

  Naša firma Tesar-Dach ponúka okrem iného aj opravu Vašej starej strechy alebo strechy, ktorú namontovala iná firma nesprávne. Po podrobnej dokumentácii danej problematiky bude na našich odborných pracovníkoch aby určili, či je možné strechu opraviť, alebo bude lepšie vymeniť komplet celú strechu.

 • Výmena strechy

  Pokiaľ chcete vymeniť Vašu starú strechu za novú, ste na správnom mieste. Naša firma ponúka kompletnú diagnostiku starej strechy, návrh projektu novej strechu na kľúč a vyhotovenie predbežnej cenovej kalkulácie.

 • Údržba strechy

  Na každú nami zhotovenú strechu ponúkame taktiež dlhoročnú záruku, či už na materiály alebo prácu, s nami sa už nemusíte báť riešenia problémov so strechou. Všetky problémy vyriešime za Vás.